Наші роботи

ФГ «Перлина Надросся» Погребищенський район Вінницька область

ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» на Вінниччині завершили будівництво водо накопичувального басейну для зрошення плодових культур.

Даний басейн побудований як 1 етап виконання робочого проекту “Система зрошення плодових насаджень на площі 39,92 га з водонакопичувальним басейном в ФГ «Перлина Надросся» Погребищенського району Вінницькій області”, який був розроблений нами відповідно до ДСТУ 4930:2008 «Плодові, ягідні та виноградні насадження. Проектування систем зрошення. Загальні технічні вимоги», ДСТУ 7594:2014 «Краплинне зрошення плодових культур. Загальні вимоги та методи контролювання», ДБН А.2.2-3-2014, інших нормативних документів, діючих в меліоративному будівництві на період випуску проекту, вимог електро-вибухо- та пожежобезпечності об’єкта, а також рекомендацій науково-дослідних організацій щодо зрошування плодових культур.

Робоча поїздка делегації садівників Вінницької області в провідні садівничі господарства Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Корпорація «Вінницясадвинпром», Компанія «Сингента»  та ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» 26-28 квітня 2017 р.  організовують робочу поїздку делегації садівників Вінницької області в провідні садівничі господарства Тернопільської (ФГ «Гадз»),  Івано-Франківської (ТОВ «Долина агро») та Закарпатської  (ФГ «Надія сад», ФГ «Фемелі Групп»; ТОВ «Яблогруп Закарпаття»; ФГ «Фуджі сад», ФГ «Інтер агро», ФГ «Галла») областей.

Дана поїздка відбувається з ініціативи членів Ради Асоціації «Укрсадпром» (Гадз П.І., Білик Б.В., Семенюк А.І., Матвієць О.Г., Фединець М.І.).

Програмою передбачено вивчення  практичного досвіду  застосування засобів захисту рослин від компанії «Сингента», а також ознайомлення з роботою систем краплинного зрошення інтенсивних садів та ягідників з водонакопичувальними басейнами, магістральними трубопроводами, насосно-фільтраційним обладнанням запроектованими і побудованими спеціалістами  ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».

Також передбачено ознайомлення з культурними цінностями Карпат, відвідування термальних басейнів і звичайно дегустація традиційних продуктів Закарпаття.

ФГ «Коник» Ужгородського району Закарпатської області - Будівництво систем зрошення

          Проектування зрошення, будівництво систем зрошення - ФГ «Коник» Ужгородського району Закарпатської області 

          Фермерське господарсво «Коник» засноване в 1992 році і спеціалізується на вирощуванні фруктів, картоплі та зернових.  На даний момент має 360 гектарів землі, з них 120 га під садами. Проектування створення багаторічних насаджень (яблуня) та систем зрошення здійснювали спеціалісти ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».
          Одним з головних елементів технології вирощування багаторічних насаджень є краплине зрошення. Всі роботи з проектування систем зрошення багаторічних насаджень (яблуня)  а також комплектація та будівництво систем краплинного зрошення здійснювали спеціалісти ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».

          Крім того ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» на площі понад 100 га побудували систему зрошення польових культур – насосний вузол потужністю 150 м3/год, магістральні трубопроводи з гідрантами для підєднання шланго-барабанних машин

ТОВ “Долина Агро” м. Долина Івано-Франківська область - Проектування створення та зрошення, будівництво системи зрошення та водонакопичувальних басейнів

Проектування створення та зрошення, будівництво системи зрошення та водонакопичувальних басейнів - ТОВ “Долина Агро” м. Долина Івано-Франківська область

15.12.17. відбувся бізнес тур у розсаднику ТОВ «Долина-Агро» (м.Долина, Івано-Франківська обл.). Відвідати підприємство приїхало близько 180 учасників конференції «Технології та інновації : ягідництво та переробка»заходу. Відвідали промисловий ягідник чорниці, де ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» працює з часу його створення – від ідеї та проектів до будівництва систем зрошення ягідних насаджень з водо накопичувальними басейнами. Надалі також плануються закладення нових ягідників, розробка проектно-кошторисної документації та будівництво системи краплинного зрошення.

ФГ «Гадз» Бучацький район Тернопільська область - Проектування, будівництво систем зрошення

          Проектування зрошення, будівництво систем зрошення - ФГ «Гадз» Бучацький район Тернопільська область

          Одним з головних елементів технології вирощування багаторічних насаджень є краплине зрошення. Всі роботи з проектування систем зрошення багаторічних насаджень (яблуня, груша, слива, малина)  з водонакопичувальними басейнами  а також комплектація та будівництво систем краплинного зрошення здійснювали спеціалісти ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».

          На сьогодні ФГ «Гадз» є лідером за темпами нарощування плодових насаджень в Україні. Щороку на базі господарства проводиться День Саду на який запрошуються всі партнери з ким працює господарство, в тому числі і  ТОВ «НВП «Ірігаційні системи». Понад 700 керівників і спеціалістів з різних регіонів України  мають можливість ознайомитися, обмінятися досвідом.

          Голова ФГ «Гадз» Герой України Петро Гадз є Головою Ради Всеукраїнської Асоціації садоводів України  «Укрсадпром», членом і засновником якої є ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».