Компанія «Іригаційні системи»

Компанія ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» створена в 2001 р., як комерційний підрозділ Інституту водних проблем і меліорації НААН України, з метою впровадження нових технологій і виконання комплексу робіт по проектуванню та будівництву систем краплинного зрошення, багаторічних насаджень, будівництву систем зрощення дощувальною технікою. Також наша компанія виконує проекти з створення багаторічних насаджень.

За останні роки нами (ТОВ «НВП «Ірігаційні системи») запроектовано понад сто проектів створення багаторічних насаджень, зокрема плодових і горіхових садів, а також побудовані системи краплинного зрошення багаторічних насаджень на площі понад 4000 га в різних областях України.

Компанія співпрацює з більшістю наших замовників вже тривалий час, і надалі поновлюється з новими клієнтами: від фермерських та особистих селянських господарств площею декілька гектар до великих агрохолдингів від тисячі і більше гектар.

Саме такий підхід дозволяє нам залишатися лідерами в сфері проектування та будівництва систем зрошення на території України протягом тривалого часу. Завжди готові до співпраці

Основним видом діяльності компанії є:

  • Розробка проектів створення багаторічних насаджень
  • Розробка проектів систем зрошення багаторічних насаджень, в тому числі з водонакопичувальними басейнами
  • Розробка проектів систем зрошення польових культур (дощування)
  • Меліоративне і гідротехнічне будівництво
  • Будівництво паркових зон, спортивних майданчиків і сільськогосподарських угідь
  • Компанія реалізує. найрізноманітніше сільськогосподарське обладнання та техніку провідних світових та вітчизняних виробників.

При наукової підтримки Інституту водних проблем і меліорації Української академії аграрних наук, компанія здійснює впровадження наукових розробок і сучасних досягнень у виробництво.

 

Про нас говорять (М-Студіо)