Фронтальні дощувальні машини

Фронтальні машини з головною опорою на двох або чотирьох колесах – залежно від потреб клієнта та особливостей інфраструктури поля, машина може бути буксованою в одному або двох напрямках; мати функцію розвороту, що дозволяє зменшити капітальні витрати на прямокутних полях і здійснювати зрошення до 98% площі, подача води в машину можлива з гідранта або каналу. Нижче наведена коротка технічна характеристика деяких фронтальних дощувальних машин. Детальну інформацію про ці та інші машини ви можете дізнатися у наших спеціалістів.

Фронтальна рухома система Lindsay — 9500L

Конструкція фронтальних пересувних систем Zimmatic® дозволяє зрошувати до 98% площі квадратних або прямокутних полів. Завдяки можливості вибору систем наведення і подачі води кожну фронтальну пересувну систему можна налаштувати відповідно до індивідуальних потреб і ситуацією.

Кругова фронтальна система Lindsay — 9500PL

В системі 9500PL поєднуються переваги як кругових, так і фронтальних систем. Виливайте рівномірно необхідну кількість води в потрібний час - на кожній ділянці Вашого поля. Дощувальні машини, що йдуть по борозні, не впораються на таких полях через зайвий вилив на одних ділянках і недостатнього на інших. Але ця машина, проста у використанні, економічна і надійна, з подачею води з гідранта або з каналу, може замінити Вашу систему зрошення по борознам або систему затоплення, гарантуючи найкращі показники рік за роком.