Кругові дощувальні системи. Завдяки об'єднанню різних компонентів можна створити власну унікальну систему. Для створення закінченої системи і пристосування цієї системи до конкретного поля ви можете вибрати центральну опору, прольоти, конструкцію тягової візки, привід, панель управління та допоміжні пристрої. Нижче наведена коротка технічна характеристика деяких кругових дощувальних машин. Детальну інформацію про ці та інші машини ви можете дізнатися у наших спеціалістів.

Стаціонарні кругові системи Lindsay — 9500P/9500WD

Міцність систем, прогресивність їх конструкції і компонентів гарантують надійність роботи машин з сезону в сезон. Зрошувальні системи серії 9500 постійно забезпечують перевірені результати роботи на різних рельєфах місцевості і в мінливих умовах землеробства. Системи працюють без неполадок навіть на найскладніших територіях. Для пристосування системи до конкретного поля ви можете вибрати центральну опору, прольоти, конструкцію тягової візки, привід, панель управління та допоміжні пристрої. Довжина системи не обмежена, тому довжину прольоту і машини можна підібрати відповідно до характеристиками поля.

Кругова фронтальна система Lindsay — 9500PL

В системі 9500PL поєднуються переваги як кругових, так і фронтальних систем. Ця машина може легко обробляти відгалуження ділянок і прилеглі один до одного поля завдяки функції кругового зрошення. Система здатна виробляти зрошення 98% площі ділянки розміром до 130 га.

Кругова фронтальна система Lindsay — 7500P

Кругова система для невеликих полів 7500P являє собою нове рішення для фермерів, яким необхідно проводити економічно вигідне зрошення невеликого поля площею до 24 га. Система 7500P оснащена трубопроводом невеликого діаметру 11,4 см, має просвіт над полем 3,2 м і відмічається висотою, необхідною для зрошення високих сільськогосподарських культур.