Міжнародна виставка «Фрукти. Овочі. Логістика 2020»

Запрошуємо відвідати стенд ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» на Міжнародній  виставці "Фрукти. Овочі. Логістика 2020" (http://www.freshexpo.kiev.ua),  яка відбудеться 18-20 лютого 2020 року в МВЦ (м. Київ, Броварський проспект, 15. метро Лівобережна).

«Фрукти. Овочі. Логістика» – це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

«Фрукти. Овочі. Логістика» – виставка професійного ділового спілкування, яка поєднує всіх учасників українського плодоовочевого бізнесу для вирішення проблем, які виникають на всіх ланках плодоовочевого бізнесу «від поля і саду до споживача».

«Фрукти. Овочі. Логістика» – один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

Стенд ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» буде розміщений  як складова частина композиції Асоціації «Укрсадпром».