Наші роботи

ТОВ «Фаетон ІНК» Іллінецького району Вінницькій області

Спеціалісти ТОВ «НВП «Ірігаційні системи»  розпочали впровадження  робочого проекту “Система зрошення горіхоплідних насаджень на площі 44,52 га з водонакопичувальним басейном в ТОВ «Фаетон ІНК» Іллінецького району Вінницькій області”, розробленого нами відповідно до ДСТУ 4930:2008 « Плодові, ягідні та виноградні насадження. Проектування систем зрошення. Загальні технічні вимоги», ДСТУ 7594:2014 «Краплинне зрошення багаторічних культур. Загальні вимоги та методи контролювання», ДБН А.2.2-3-2014, нормативних документів, діючих в меліоративному будівництві на період випуску проекту, вимог електро-вибухо- та пожежобезпечності об’єкта, а також рекомендацій науково-дослідних організацій щодо зрошування горіхоплідних культур.

Вимоги та положення робочого проекту, при їх дотриманні, забезпечать високий технічний рівень будівництва та експлуатування системи зрошення.

ФГ «Перлина Надросся» Погребищенський район Вінницька область

ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» на Вінниччині завершили будівництво водо накопичувального басейну для зрошення плодових культур.

Даний басейн побудований як 1 етап виконання робочого проекту “Система зрошення плодових насаджень на площі 39,92 га з водонакопичувальним басейном в ФГ «Перлина Надросся» Погребищенського району Вінницькій області”, який був розроблений нами відповідно до ДСТУ 4930:2008 «Плодові, ягідні та виноградні насадження. Проектування систем зрошення. Загальні технічні вимоги», ДСТУ 7594:2014 «Краплинне зрошення плодових культур. Загальні вимоги та методи контролювання», ДБН А.2.2-3-2014, інших нормативних документів, діючих в меліоративному будівництві на період випуску проекту, вимог електро-вибухо- та пожежобезпечності об’єкта, а також рекомендацій науково-дослідних організацій щодо зрошування плодових культур.

Будівництво СКЗ на стадії завершення.

 

ФГ «Коник» Ужгородського району Закарпатської області - Будівництво систем зрошення

          Проектування зрошення, будівництво систем зрошення - ФГ «Коник» Ужгородського району Закарпатської області 

          Фермерське господарсво «Коник» засноване в 1992 році і спеціалізується на вирощуванні фруктів, картоплі та зернових.  На даний момент має 360 гектарів землі, з них 120 га під садами. Проектування створення багаторічних насаджень (яблуня) та систем зрошення здійснювали спеціалісти ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».
          Одним з головних елементів технології вирощування багаторічних насаджень є краплине зрошення. Всі роботи з проектування систем зрошення багаторічних насаджень (яблуня)  а також комплектація та будівництво систем краплинного зрошення здійснювали спеціалісти ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».

          Крім того ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» на площі понад 100 га побудували систему зрошення польових культур – насосний вузол потужністю 150 м3/год, магістральні трубопроводи з гідрантами для підєднання шланго-барабанних машин.

 

 

Робоча поїздка делегації садівників Вінницької області в провідні садівничі господарства Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Корпорація «Вінницясадвинпром», Компанія «Сингента»  та ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» 26-28 квітня 2017 р.  організовують робочу поїздку делегації садівників Вінницької області в провідні садівничі господарства Тернопільської (ФГ «Гадз»),  Івано-Франківської (ТОВ «Долина агро») та Закарпатської  (ФГ «Надія сад», ФГ «Фемелі Групп»; ТОВ «Яблогруп Закарпаття»; ФГ «Фуджі сад», ФГ «Інтер агро», ФГ «Галла») областей.

Дана поїздка відбувається з ініціативи членів Ради Асоціації «Укрсадпром» (Гадз П.І., Білик Б.В., Семенюк А.І., Матвієць О.Г., Фединець М.І.).

Програмою передбачено вивчення  практичного досвіду  застосування засобів захисту рослин від компанії «Сингента», а також ознайомлення з роботою систем краплинного зрошення інтенсивних садів та ягідників з водонакопичувальними басейнами, магістральними трубопроводами, насосно-фільтраційним обладнанням запроектованими і побудованими спеціалістами  ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».

Також передбачено ознайомлення з культурними цінностями Карпат, відвідування термальних басейнів і звичайно дегустація традиційних продуктів Закарпаття.

ТОВ “Долина Агро” м. Долина Івано-Франківська область - Проектування створення та зрошення, будівництво системи зрошення та водонакопичувальних басейнів

Проектування створення та зрошення, будівництво системи зрошення та водонакопичувальних басейнів - ТОВ “Долина Агро” м. Долина Івано-Франківська область

15.12.17. відбувся бізнес тур у розсаднику ТОВ «Долина-Агро» (м.Долина, Івано-Франківська обл.). Відвідати підприємство приїхало близько 180 учасників конференції «Технології та інновації : ягідництво та переробка»заходу. Відвідали промисловий ягідник чорниці, де ТОВ «НВП «Ірігаційні системи» працює з часу його створення – від ідеї та проектів до будівництва систем зрошення ягідних насаджень з водо накопичувальними басейнами. Надалі також плануються закладення нових ягідників, розробка проектно-кошторисної документації та будівництво системи краплинного зрошення.

ФГ «Гадз» Бучацький район Тернопільська область - Проектування, будівництво систем зрошення

          Проектування зрошення, будівництво систем зрошення - ФГ «Гадз» Бучацький район Тернопільська область

          Одним з головних елементів технології вирощування багаторічних насаджень є краплине зрошення. Всі роботи з проектування систем зрошення багаторічних насаджень (яблуня, груша, слива, малина)  з водонакопичувальними басейнами  а також комплектація та будівництво систем краплинного зрошення здійснювали спеціалісти ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».

          На сьогодні ФГ «Гадз» є лідером за темпами нарощування плодових насаджень в Україні. Щороку на базі господарства проводиться День Саду на який запрошуються всі партнери з ким працює господарство, в тому числі і  ТОВ «НВП «Ірігаційні системи». Понад 700 керівників і спеціалістів з різних регіонів України  мають можливість ознайомитися, обмінятися досвідом.

          Голова ФГ «Гадз» Герой України Петро Гадз є Головою Ради Всеукраїнської Асоціації садоводів України  «Укрсадпром», членом і засновником якої є ТОВ «НВП «Ірігаційні системи».