ТОВ "АГРО-TOPГIBЕЛЬНА ФІРМА "АГРО-ДІЛО" (басейн №2 + МТ) Дніпровського та Білозерського районів Херсонської області

Опис проекту

         Частина 2 (басейн №2 + МТ). В 2016 році проведені роботи по будівництву двох водонакопичувальних басейнів по 50 тис м3 кожний, а також прокладення та підключення дощувальних машин на площі 408 та 1000 га в Наддніпрянській селищні раді Дніпровського району Херсонської міської ради Херсонської області та в с. Киселіка Білозерського району Херсонської області.

 

 

         Відкриття першої черги масштабного ірігаційного комплексу у селі Киселівка, Білозерського району Херсонської області  площею 1000 гектарів. У планах компанії до 2020 року вкласти в програму іригації у Херсонській та Миколіївській областях більше 60 млн доларів та забезпечити зрошення 20000 гектарів.

         Перша лінія комплексу, в яку компанія інвестувала вже 5 млн доларів, дозволить вирощувати цукровий буряк на 1000 гектарах у зоні ризикованого землеробства (що називається так через посушливий клімат).

         Варто відмітити, що ТОВ "НВП "Ірігаційні системи" проводили роботи по будівництву двох водонакопичувальних басейнів, а також прокладення магістральних трубопроводів до дощувальних машин.

         Обране для заходу місце дозволило гостям на власні очі побачити найдовшу поливальну машину в Європі, довжиною 1,2 км