Фільтростанції сітчасті автоматичні

Фільтри FILTOMAT серії М100 (Amiad)

Виробник: Amiad (Ізраїль)

              Фільтри FILTOMAT серії М100 - це автоматичні гідравлічні фільтри з механізмом самоочищення, що працюють від турбіни, що приводиться водою. Фільтри цієї серії призначені працювати з різними типами сіток зі ступенями фільтрації від 500 до 80 мікрон і випускаються з діаметрами впуску / випуску від 2 "до 12".
               Ці фільтри мають гідравлічний привід; додаткове джерело енергії не потрібно. Ця особливість дозволяє експлуатацію на віддалених майданчиках.

              Процес фільтрації:

              Вода надходить у фільтр і проходить через попередню сітку, призначену для захисту очищаючого механізму від великих часток. Забруднення збираються на головній сітці і утворюють «фільтрувальний пиріг». Фільтрувальний пиріг створює перепад тиску між впуском і випуском фільтра.

              Процес самоочищення:

              Процес самоочищення починається, коли перепад тиску на сітці досягає заданого значення 0,5 бар.
 
              Контролер промивок подає сигнал для відкривання на внутрішній промивний клапан. Це створює сильний потік води з фільтра у вигляді високого тиску в системі фільтрації. Потік води через форсунки створює ефект концентрованої промивки, який ефективно видаляє частинки з поверхні сітки. Ця вода прямує через форсунки вакуумного сканера, закріплені на валу сканера, через турбіну, яка утворює рух по спіралі, а потім назовні через промивний клапан. Падіння тиску в камері турбіни і дренаж поршня (тільки в модульних фільтрах) виштовхує вал сканера назовні. Форсунки вакуумного сканера проходять по поверхні основної сітки. Поєднання обертання і виштовхування забезпечує очистку соплами всієї поверхні основної сітки.
             
Після закінчення першого проходу очищення починається другий промивний цикл, вштовхування блоку вакуумного сканера всередину до вихідного положення.
             
Весь цикл промивки займає 10-15 секунд, в залежності від робочого тиску.

              Додаткові пристрої управління

              Стандартний фільтр має гідравлічний привід і не потребує зовнішнього джерела енергії для роботи. Як опція пропонується електронний контролер, який можна додати для забезпечення паралельної роботи декількох фільтрів або включення додаткових функцій (управління клапанами, подачі сигналів центральної системи управління і т.д.)

Технічні характеристики

Загальні

Дані по промивці

Конструкційні матеріали

Наявні ступені фільтрації

Варіанти установки

М100-750 & М100-1500

Легенда до настановних креслень:
озміри в мм)

1. Впускний трубопровід
2. Впускний дросельний клапан
3. Фільтр М100
4. Випускний дросельний клапан
5. Байпасний дросельний клапан
6. Випускний трубопровід

М100-4500 & М100-6800