Спринклери (розпилювачі) є невеликими пластиковими пристроями, які встановлюються на спеціальні підставки. Розпилювачі потужними порційними струменями викидають воду (радіус дії до 15-20 м.) У вигляді певних візерунків (коло, метелик, низька/висока траєкторія і т.д.). Різноманітність форм розпилення води дає великий вибір подачі води в ту ділянку, де необхідний полив, наприклад, полив безпосередньо кореневої системи дерева, а не його стовбура.

                    Мікро розбризкувачі – це невеликі пластикові пристрої, які розпилюють воду по всьому колу за допомогою спеціального обертового розпилювача. Мікро розприскувач кріпиться до бічної трубки PE на пластикові стійки окремо або на пластикові стійки, встановлені на довгі мікро-трубки PE. Перевага використання такої системи полягає в тому, що вода подається на велику площу, використовуючи тільки один розпилювач, а робочий тиск при цьому залишається в системі низьким. Основним недоліком використання мікро розпилювача є те, що полив здійснюється по повітрю і частина води втрачається при поливі нецільових об'єктів таких як доріжки, стовбури дерев, листя і т.д. Крім того, якість і точність застосування такого способу поливу сильно залежить від вітру.

                    Спроектовані для різних культур, наші універсальні розбрискувачі / мікророзбрискувачі вважаються на ринку збуту найбільш надійними та витривалими.