Під високим кутом траєкторії води – для овочевих, культур на відкритому ґрунті, розсадниках, при захисті від заморозків садів та ягідників. Під низьким кутом траєкторії води – для зрошення ґрунту під деревами та у затінених місцях/розсадниках.

Розбризкувач з 7 різними номінальними швидкостями потоку: 200, 250, 350,450,550,650,750 л/г
Номінальна швидкість потоку при тиску 2.3 бар
Рекомендований робочий тиск: від 2.0 до 3.0 бар (на водорозпилювальній голівці)
2 типи траєкторії води:
Високий, 24 градуси
Низький, 15 градусів
Вхідний з’єднувач:з зовнішньою різьбою 1/2 дюйма
Фіксатори та заглушки пофарбовано для легкої ідентифікації
2 збалансованих водомета
Окремий фільтр у кожному розбризкувачі.

Два однакових водомета забезпечують збалансоване функціонування розбризкувача без просування його у зворотньому напрямку.
Закрита та компактна конструкція надає міцність розбризкувачу , запобігаючи потраплянню комах до насадки та частин захисного механізму під час пересування розбризкувача.
Кожний розбризкувач має окремий фільтр, що забезпечує чистоту насадки та спрощує систему очищення при потребі.
Розбризкувач має кольорове маркування для кращого розпізнавання. Колір заглушки вказує на швидкість потоку розбризкувача, колір фіксатора визначає кут траєкторії води.
Розбризкувач забезпечує однорідність розподілу води, що залежить від швидкості потоку, схеми розташування та визнається найвищою на ринку використання послуг.
Може бути встановлений на твердих пристроях або на пересувних стійках.
Виготовлений з матеріалу, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання, витривала до усіх кліматичних умов та добрив, що вводяться для використання в сільському господарстві.